Blankenberge
Lego à la mer!

  • 8-10 JAAR
  • 11-13 JAAR
  • Frans

Blankenberge
3e - 5e LEERJAAR / 6e LEERJAAR - 1e MIDDELBAAR

Kinderen glijden enthousiast van de glijbaan in het zwembad

Lego à la mer!

De zee, dat is eindeloos speelplezier! Ook tijdens deze taalvakantie. Kom dus lekker ravotten in de duinen en spelen op het strand. Of win jij liever met minigolf? En welke gekke fiets van de Velodroom kan jij de baas? De kers op de taart is de uitstap naar Boudewijn Seapark (3° – 5° leerjaar) of subtropisch zwemparadijs Lago Brugge Olympia (6° leerjaar – 1° middelbaar).

Tijdens deze stage gaan we ook aan de slag met de alom bekende legoblokjes. Haal je creativiteit boven en creëer met de minifigs je eigen legoscènes om deze vervolgens via stopmotion tot leven te wekken. Of wat dacht je van het maken van een eigen fotoreportage in de natuur met lego in de hoofdrol… Dit alles uiteraard in het Frans. Laat je verbeelding alvast de vrije loop. Frans leren was nog nooit zo plezant!

PROGRAMMA

Kom tijdens deze taalvakantie volop genieten van sport en spel op het strand en in de duinen. Ook jouw Franse kennis krijgt ondertussen een flinke boost.

• 2 uur per dag taalatelier Frans door ervaren taalmonitoren (opgedeeld in kleine groepjes, volgens taalniveau en leeftijd)

3 maal 2 uur legoatelier in combinatie met de gekozen taal.

• Strandactiviteiten: duinenspel en andere strandspelen
• Sport: zwemmen, minigolf, petanque, tafeltennis
• Funactiviteit: een ritje in de knotsgekke Velodroom
• Boudewijn Seapark (3° – 5° leerjaar) of zwemparadijs Lago Brugge Olympia (6° leerjaar – 1° middelbaar).

De kids worden 24/24 begeleid door ons ervaren en pedagogisch geschoolde team. Tijdens de pauzes, maaltijden, sport- en spelactiviteiten komen ze spontaan in contact met Franstalige vriendjes die Nederlands komen leren.

Deze taalvakanties starten op zondagnamiddag tussen 14u en 15u en eindigen op vrijdagavond tussen 17u en 18u.

Deze taalvakantie is ook te combineren met tennis en watersport.

Daarnaast kan je er ook voor kiezen om het taalatelier in de namiddag te volgen met volgende opties.

ACCOMMODATIE

‘Duinse Polders’ in Blankenberge is een oase van rust vlakbij het strand en de duinen. We overnachten er in prachtige 2, 3- of 4-persoonskamers, voorzien van douche en toilet. Naast de uitstekende infrastructuur met moderne klas- en ontspanningsruimten heeft Duinse Polders nog andere troeven:

  • strand, zee en duinen op 100 meter
  • alle maaltijden zijn in buffetvorm met saladbar en dessertbuffet
  • leuk speelplein
  • sportfaciliteiten: tennis, basket, voetbal, minivoetbal,
    fitnessparcours en minigolf.

Details:
Duinse Polders
A. Ruzettelaan 195
8370 Blankenberge

Fiscaal attest ter waarde van € 16,40 per dag voor deelnemers jonger dan 14 jaar.

Beschikbaarheid

"We staan garant voor een persoonlijke aanpak. Tijdens de taalvakanties zijn wij daarom 24/24 bereikbaar."

Koen Depauw